Gasilski dom Primskovo je zgodba o uspehu

Rajko Meserko, župan občine Šmartno pri Litiji

Spoštovane, spoštovani!

Skupnost Primskovega nam je vsem v ponos in hkrati v zgled. Članice in člani PGD Primskovo že od samega začetka podirate vse meje. Tako v gasilstvu in pomoči ob nesrečah kot tudi v skrbi za pestro dogajanje v kraju.

Stopili ste skupaj in uspeli zgraditi nov gasilski dom, ki odpira nove možnosti za še večjo kolektivno dejavnost. Verjamem, da si ne boste dovolili, da bi ta novi ponos kraja sameval. Kot župan se zavedam pomena organiziranosti, prave opremljenosti, predvsem pa strokovne usposobljenosti vseh gasilcev, zato upam, da vam bodo novi cilji uspeli tudi ob pomoči občine, ki je in bo gasilstvu naklonjena.

Ob otvoritvi novega doma iskrena zahvala za vse opravljeno delo vam članom PGD Primskovo in vašim družinam, saj je njihova podpora pomemben del vaših uspehov.

Iskrena zahvala tudi vsem donatorjem, ki ste gasilcem stali ob strani z različnimi oblikami pomoči.

Prijetno praznovanje želim in še enkrat v imenu Občine Šmartno pri Litiji izražam veselje nad vsemi uspehi, ki ste jih dosegli.

Srečno!

Rajko Meserko,